3 marca 2024

W sieci można kupić niemal wszystko. Wiele osób myli bezpieczne suplementy diety z środkami, które są niebezpiecznymi sterydami. Te ostatnie mogą przynieść poważne konsekwencje zdrowotne.
Po co nam sterydy?
Nie wszyscy mają cierpliwość, aby systematycznie odwiedzać siłownię, pilnować odpowiedniej diety i stosować odżywki oparte na naturalnych składnikach. Pragną jak najszybciej uzyskać efekt potężnej muskulatury. W efekcie sięgają po środki, których sprzedawcy obiecują szybkie efekty nie wymagające wysiłku. Niekiedy trafiają na tabletki ziołowe, które ktoś sprzedał dzięki oszustwu. Innym razem są to niebezpieczne preparaty, które możemy zaliczyć do sterydów.
Skutki uboczne
Stosowanie silnych anabolików, którymi są sterydy, to zagrożenie dla naszego zdrowia. Zapewniają one przyrost masy mięśniowej, ale ponadto gwarantują nam problemy ze stawami, trądzik, nadciśnienie, ryzyko zakrzepicy oraz poważnych uszkodzeń wątroby. na stałe rozregulowują gospodarkę hormonalną, co przekłada się na owłosienie ciała i twarzy u kobiet oraz bezpłodność u mężczyzn.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.